İletişim

Yurt dışından ülkemize getirilen birçok ürünün sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için yasal kaydının yapılması gerekir. Bu yasal kaydın yapılması işlemini de gümrük danışmanlığı çalışanları yapar. Gümrük işlemleri birkaç gün sürebilir, bu nedenle yurt dışından sahip olacağınız ürünlerin teslim işlemleri için takip ve teslim işleri vardır. Bu işlemlerin yapılması için öncelikli olarak gerekli mevzuatın bilinmesi gerekir.

Gümrük müşavirliği hizmeti konusunda yetki sahibi olan işletmeler gümrük işlemleri konusunda bilgi sahibi danışmanlar vasıtasıyla gerçekleştirir. Bu işlemlerin yapılması sırasında ise teknolojinin tüm imkanları ayrıntılı olarak kullanılır. Gümrük danışmanlığı konusunda hizmet sunan başarılı işletmelerin başında ise Ercan gümrükleme gelir.

Yapılan İthalat ve İhracat Gümrükleme İşlemleri Nelerdir?

Gümrüklemeye dair her şeyin bulunduğu işletmemizde öncelikli olarak ithalat ve ihracat işlemleri yapılır. Buna göre yapılan ithalat işlemlerinin bazıları, ithal edilen bazı ürünlerin fizibilite çalışması, gümrük vergisi, teminat, resim ve harçlarının hesaplandırılması, ilgili kurum ve kuruluşlardan eşyaların ithalat mevzuatları gereğince izinlerinin alınmasıdır.

Yapılan ihracat işlemlerinin bazıları ise İhraç edilmesi gereken eşyalar ile alakalı fizibilite çalışmaları, A.T.R, EUR 1, Menşe şahadetnamesi ve ülkenin durumlarına göre konsolosluklardan tasdik işlemleridir. Tüm bu hizmetleri profesyonel kadrosu ile en hızlı şekilde yapan Ercan Gümrük Müşavirliği sadece bir telefon uzağınızda. İsteyen herkesin kolaylıkla ulaşabileceği internet adresinde kaliteli hizmet anlayışı ile uzun soluklu gümrük danışmanlığı hizmetinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım
Telefon WhatsApp Harita E-posta